САРАДЊА НАСТАВНИКА СТАРИЈИХ РАЗРЕДА СА УЧИТЕЉИМА

12.6.2017. наставница биологије Гордана Рилак и учитељ Мирослав Стојилковић одржали су огледно показни час на коме су ученици VII-4 у трећем разреду демонстрирали елементе реанимације: масажу срца, вештачко дисање, имобилизацију прелома костију, санирање опекотина и начине превијања.

Циљ часа је ширење здравствене културе и указивање на значају познавања основе прве помоћи.​

Дана 04.02.2014. одржан је огледни час у сарадњи професора физике Јасмине Кокот и професора разредне наставе Бижић Светлане. Одељење II2 је присуствовало часу физике и то је њихов први сусрет са кабинетом физике и наставом у њему. За време часа ученици су показали изузетно интересовање за причу о електрицитету, Николи Тесли, а посебно у току извођења свих огледа. Ученици су испољили раније стечено знање о природи, матерјалима, врстама матерјала и његовим особинама.Њихови одговори били су веома маштовити, занимљиви и логични. Изузетно су се интересовали за огледе које су сами изводили. Циљ часа да се ученици заинтересују за материју, наставу, и огледе предмета физика испуњен је у потпуности.

Професор Татјана Вукојичић је дана 25.11.2013. године одржала угледан час у IIразреду где је асистирала учитељица Светлана Бижић, са наставном јединицом ''Ја у саобраћају''. Прилажемо пар фотографија на којима је приказан процес часа.

Професор Игор Ђорђевић је дана 27.11.2013. године одржао угледан час у IIразреду где је асистирала учитељица Светлана Бижић, са наставном јединицом ''Куће у прошлости''. Прилажемо пар фотографија на којима је приказан процес часа.